SİGORTA

Ferhat Değer Sigorta A.Ş. olarak Koru Sigorta, Anadolu Sigorta, Doğa Sigorta ve HDI Sigorta acenteliklerimiz ile trafik sigortası, kasko, sağlık sigortası, DASK, konut ve iş yeri sigortası çözümleri sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 15 yıldır güvenilir ve kaliteli hizmetin yanı sıra ihtiyaca yönelik uygun fiyatlar sağlamaktayız.

Çalışma Saatleri
Pzt – Cuma   : 9.00 – 17.00
Cumartesi    : 9.00 – 17.00

KASKO

İsteğe bağlı sigortalar arasında yer alan Kasko Sigortası, Aracınızın uğrayacağı zararların karşılanmasını sağlamaktır. Herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalının iradesi dışında hasara uğraması, yanması, çalınması, doğal afetlere maruz kalması, vb. durumlarda, sigortalıya tazminat ödenmesini sağlamak için yapılır.

Geniş teminat, en uygun fiyat karşılaştırmaları seçenekleri ile en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız.

TRAFİK SİGORTASI

Trafik Sigortası, kara yolları trafik kanunu tabi olan, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz hasarları güvence altına alan zorunlu bir sigorta ürünüdür.

Motorlu bir aracın kara yolunda işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümü veya yaralanması veya bir nesnenin zarara uğraması durumunda, o araç işleteninin zarar verdiği üçüncü kişilere karşı olan sorumluluğunu, belli limitler içinde karşılar.

KONUT SİGORTASI

İsteğe bağlı sigortaları arasında yer alan konut sigortası, sadece eşya veya bina teminatı verilerek yapılabileceği gibi, her iki teminatı da verebileceğimiz kapsamlı bir poliçe olarak da düzenlenebilir. Konutunuza gelebilecek zararları güvence altına alır.

SAĞLIK SİGORTASI

Tam kapsamlı sağlık sigortası ayakta tedavi, yatışlı ayrı ayrı olabileceği gibi ikisi birliktede yapılabilir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası sosyal güvencesi olan sigortalıların sadece katılım payı ödeyerek anlaşmalı özel hastanelerde bakılabileceği sağlık sigortasıdır.

DASK (DEPREM SİGORTASI)

Zorunlu Deprem Sigortası depremin, deprem sonucu yangın, infilak, tusunami ve yer kaymasının sigortalı binalarda neden olacağı hasarlara karşı güvence sağlar.

Neden DASK yaptırmalıyım ?

Doğal Afet Sigorta Kurumu 17 Ağustos 1999 Büyük Marmara Depremi sonrası kurulmuştur.
Kurulduğu günden beri 48 Milyon TL hasar ödemesi yapmıştır.
Türkiye’nin %95’i deprem riski altındadır.
Zorunlu Deprem Sigortanız olmadan hiçbir tapu, elektrik, su aboneliği işlemi yaptıramazsınız.
Süresi biten poliçenizi yenilediğiniz de %20 indirim kazanırsınız.
Zorunlu Deprem Sigortası’nın süresi 1 yıldır ve her yılın sonunda yenilenmesi gerekir.

İŞYERİ (KOBİ) SİGORTASI

İş yerinizdeki tüm riskleri teminat altına alabileceğiniz, isteğe bağlı bir poliçedir.

Tüm ihtiyaçlarınız için bir telefon yakınınızdayız.