HAKKIMIZDA

FD ŞİRKETLER GRUBU

Güvenilir, Kararlı, Yenilikçi, İstikrarlı

KURUMSAL

Buca’da mağaza ile ticari hayata başlayan aile şirketi geçen 15 yılın sonunda 4 Anonim Şirketten oluşan +100,000,000 TL ciro büyüklüğünde 7 perakende mağazaya sahip ve hedefinde 20 zincir mağaza olan aynı zamanda Türkiye’nin ilk 3 toptan lastik satıcısından birisidir. Temelinde zeka, dürüstlük ve çalışkanlık olan bu süreç her geçen yıl istikrarla büyümemizin de dinamosunu oluşturmaktadır.

VİZYONUMUZ

Kendimize olan saygımızı ve onurumuzu her şeyin üstünde tutarız, iş ahlakı ve etik değerler iş yaşamımızın temelini oluşturur. Yönetim anlayışımızın odağında insana saygı vardır. Açık ve şeffaf iletişime önem veririz. Kişisel yeteneklerimizin en üst sınırına kadar kendimizi geliştirmeyi hem hakkımız hem de görevimiz olarak görürüz.

MİSYONUMUZ

Ferhat Değer A.Ş.; müşterileri, son kullanıcıları ve çalışanları için en iyi alternatif olmayı hedefler. Şeffaf, dürüst ve rekabetçi yaklaşımlarıyla lastik sektörüne yön verir ve yeniliklere öncülük eder.

YÖNETİM

ferhat-deger

FERHAT
DEĞER

Kurucu - CEO
ly

LEVENT
YENER

Genel Müdür
go

GÖKHAN ÖZMEN

Satın Alma ve Lojistik Müdürü
bc

BARBAROS CENGİZ

Satış Müdürü
ug

UĞUR GÖNNETLİOĞLU

Satış Müdürü

HİZMET ALANLARIMIZ

Şeffaf, dürüst, rekabetçi

OTOMOTİV

Ferhat Değer A.Ş. 15 yıllık tecrübemizle toptan ve perakende olarak, premium markaların OEM ebatlarında, kış lastiklerinde ve ticari lastiklerde geniş ürün yelpazesi sunmaktayız.

OTOPRATİK

Brisa markası olan OTOPRATİK ve PROPRATİK markaları altında 5 şubemiz yer almaktadır. Araç lastik, jant satışı, periyodik bakım ve hafif onarımlar şubelerimizde yapılabilmektedir.

RE/MAX RENK

RE/MAX Renk olarak alanında uzman danışman kadromuz ile profesyonel alım – satım – kiralama hizmetleri vermekteyiz.

FD FOOD & DESSERT

FD FOOD & DESSERT olarak seçkin ürün gamı, lezzetli ürünler ve kaliteli hizmet anlayışıyla İzmir Bornova’da hizmet vermekteyiz.

Sigorta

Ferhat Değer Sigorta A.Ş. olarak Anadolu, Doğa, HD ve Koru Sigorta bayilikleriyle her bütçeye uygun kasko ve sigorta hizmeti vermekteyiz.

Lastik Borsası

lastikborsasi.com e-ticaret sitesi üzerinden hem b2b hem b2c altyapısıyla lastik, akü, jant ve motor yağı satışı yapmaktayız.

ÖDÜLLERİMİZ

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?