LASTİK BORSASI

Lastikborsasi.com, lastik sektörünün tüm global ve yerel oyuncularını bir araya getiren dünyanın en kapsamlı tedarik platformudur. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan Lastik Borsası, alıcı ve satıcının şirket kimliği göstermeksizin satış ve satın alma süreçlerini en hızlı ve ekonomik şekilde yönetmesi için tasarlanmıştır.

Lastik Borsası; 20 yıllık sektörel birikime sahip uzman kadrosu ve gelişmiş teknoloji altyapısı ile her ölçekteki işletmeler için çeşitli iş fırsatları sunmaktadır. Tek tuşla pazarın tüm bilgilerine ulaşmak, operasyonunuzu dijital ortama taşımak, tüm satış ve satın alma süreçlerinizi dilediğiniz yerden yönetebilmek için hemen Lastikborsasi.com’a üye olun.

NELER VAR?

Kaliteli, hızlı, çözüm odaklı hizmet anlayışı

GENİŞ ÜRÜN PORTFOYÜ

Lastik, Akü, Jant ve Motor Yağı ürünlerine dair yüzlerce marka binlerce fiyat seçeneği ile aracınız için her şey Lastik Borsası'nda.

YÜZLERCE MARKA

Michelin, Bridgestone, Shell, Mutlu, Lassa ve daha yüzlerce markaya dair binlerce ürünün fiyatlarını tek bir platformda listeleyebilirsiniz.

REKABETÇİ FİYATLAR

Türkiye'nin dört bir yanından sisteme ürünlerini yükleyen tedarikçilerimizin fiyatları karşılaştırılarak en uygun olan size listelenir.

ULAŞILABİLİR

E-ticaret platformumuzda istediğiniz ürüne istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz

ÜCRETSİZ KARGO

Siparişinizi Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo imkanı ile kapınıza kadar getiriyoruz.

TAKSİT İMKANI

Tüm kredi kartıarına taksit seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan alışveriş imkanı

PREMIUM MARKALAR

Binekten ağır vasıtaya tüm araç modelleri için lastik markaları, motor yağı, akü ve jant markaları yüzlerce seçenekle hizmetinizde

Tüm ihtiyaçlarınız için bir telefon yakınınızdayız.