trenderu
trenderu
22.07.2023
2.581
FD Gayrimenkul

FD Gayrimenkul, tecrübeli ekibi ve başarılı gayrimenkul yönetimleri ile her geçen gün büyüyen, etik kurallarına saygılı, kaliteli hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş bir kuruluştur.

FD Gayrimenkul, devam eden ve biten projelerinde de sürdürdüğü aynı titiz, güvenilir ve müşteri odaklı hizmetleri ile tekrar tekrar geri dönen bir müşteri portföyüne sahip olmuş, bu kazanımları sayesinde gayrimenkul yatırım danışmanlığı konusunda giderek uzmanlaşmıştır. Sektörde faaliyet gösteren diğer saygın gayrimenkul firmaları ile de işbirliği yaparak genişlettiği portföyünden bugün bütün gayrimenkul ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilecek kapasiteye erişmiştir..

FD Gayrimenkul müşterilerine olabilecek en nitelikli hizmeti vermek için titizlikle oluşturduğu ekibi ile tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olarak yanınızda olmaya devam edecektir

GAYRİMENKUL PAZARLAMA PLANI

Gayrimenkul Danışmanı ile çalışmanın en önemli faydalarından biri profesyonel pazarlama planıdır. Mülkün doğru fiyat ile sizin ihtiyacınız olan sürede satılması için gereken adımlar gayrimenkul pazarlama planı ile belirlenir.

Marka zinciri içi paylaşım-Diğer Emlak firmalarıyla paylaşım-Ofis Veri tabanı -Hedef Kitle çalışması-Haberiniz Var mı kartları-Broşür ve Tanıtım Kartları-Yayınlar ve Dergiler-Fotoğraflama-Afiş-Bankalar ile kredi pazarlığı-Sosyal Medya tanıtımı ve Pazarlaması-Alıcıların Finansal Sınanması-Aday Değerlendirme-Para Transferleri-Satış ve Satış Sonrası Hizmetler-Raporlama vb. portföy için gerekeli görülen çalışmalar yapılmaktadır.

ALIM-SATIM-KİRALAMA HİZMETLERİ

Genel konut piyasasında konut-işyeri-arazi vb. tüm gayrimenkullerin alım-satım-kiralamasına aracılık etmek bir başka deyişle alıcı/satıcı ya da her ikisinin birden müşavirliğini yürütmektir.

Bu hizmet kategorisinde hizmet bedellerimiz, satışa konu gayrimenkulün gerçek satış bedeli üzerinden hesaplanmak üzere; satıcı temsilinde, SATICIDAN %2+KDV, alıcı temsilinde ALICIDAN %2+KDV’dir. Kiralamalarda bir kira bedeli olarak uygulanmaktadır.

PORTFOY YÖNETİMİ

Gerçek kişi ve kurumların sahibi bulundukları veya bulunacakları gayrimenkullerin alımı, satımı, kiralanması ve mülkiyette bulunduğu sürece zaruri yasal işlemlerinin (vergi, harç, elektrik, su, doğalgaz, sigorta vs.) yürütülmesidir.

Bu hizmet kategorisinde hizmet bedelimiz, gayrimenkul portföyünün niteliği, yeri vs. kriterlere göre belirlenmektedir.

GAYRİMENKUL HİZMET ALANLARI

– İşyeri                                                  – Ofisler

– Fabrikalar                                          – Arsalar

– Depolar                                              – Binalar

– Mağazalar                                         – Konutlar

EKSPERTİZ HİZMETİ

Doğru danışman, bölge uzmanı ya da ilgili bölgenin danışmanları ile ortak çalışılır. Danışmanınız mülkünüzün piyasada rekabetçi ve optimum değerini belirler. Bu değeri piyasadaki örnekler ile sizin onayınıza sunar.

İHTİYACINIZA UYGUN PLANLAMA

Gayrimenkul Danışmanı öncelikle sizin ihtiyaçlarınızı öğrenir, mülkünüzün satışı hakkındaki hassasiyetleri belirler ve süreci buna uygun olarak planlar.

Ekibimiz

Bizimle İletişime Geçin

    Whatsapp
    Ahmet Yılmaz
    Ahmet Yılmaz
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?