trenderu
trenderu

FD Power Plus Akü

22.07.2023
1.422
FD Power Plus Akü

Kaliteli Enerji İçin Güvenilir Akü

FD Power Plus, araçlarınızın enerji ihtiyaçlarını karşılamak için üstün performanslı aküler sunmaktadır. 50 yılı aşan tecrübesi, yenilikçi teknolojileri ve güçlü mühendislik birikimi ile endüstri standartlarını aşan akülerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Dayanıklılık, uzun ömür, yüksek performans, zengin ürün hattı, çevre dostu, dönüştürülebilir ambalaj gibi önemli özelliklere sahip FD Power Plus aküler gelişmiş teknolojik süreçlerde üretilmektedir. Müşterilerimizin güvenini kazanmak için, ürünlerimiz yüksek kalite standartlarına uygun olarak test edilmekte ve üretimin her aşamasında performans kontrollerinden geçmektedir

FD Power Plus ile Güçlü Bir İş Ortağı Olun!

FD Power Plus olarak, müşterilere güvenilir enerji çözümleri sunmak ve pazarda güçlü bir iş ortaklığı oluşturmak adına bölgesel bayilik organizasyonumuzu genişletmekteyiz. Sorumlu olacağı il ve/veya illerde markanın tek satıcısı olacak bölgesel bayiliklerimiz, akü sektöründe başarılı bir işletme sahibi olmak isteyen girişimciler ve işletmeler için büyük fırsatlar sunmaktadır. Üretim aşamasında yerinde eğitim ve teknik programlarla desteklenecektir. Birlikte büyüteceğimiz yeni markamız için her türlü desteğe ve iş birliğine açık bir ekiple siz iş ortaklarımızı bekliyoruz.

Bölgesel bayilik programımıza katılmak için bize kolaylıkla telefon veya mail ile ulaşabilirsiniz. Sizi en kısa sürede yerinde ziyaret edecek satış ekibimizle yeni ortaklıklara ve güç birliklerine başlamaya hazırız.

Detaylı bilgi ve başvuru için bizlere 0850 455 20 16 telefon ve [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?