HAKKIMIZDA

FD ŞİRKETLER GRUBU

Güvenilir, Kararlı, Yenilikçi, İstikrarlı

KURUMSAL

Buca’da mağaza ile ticari hayata başlayan aile şirketi geçen 15 yılın sonunda 4 Anonim Şirketten oluşan +160,000,000 TL ciro büyüklüğünde 7 perakende mağazaya sahip ve orta vade hedefinde 20 zincir mağaza olan aynı zamanda Türkiye’nin ilk 3 toptan lastik satıcısından birisidir. Temelinde zeka, dürüstlük ve çalışkanlık olan bu süreç her geçen yıl istikrarla büyümemizin de dinamosunu oluşturmaktadır.

VİZYONUMUZ

Kendimize olan saygımızı ve onurumuzu her şeyin üstünde tutarız, iş ahlakı ve etik değerler iş yaşamımızın temelini oluşturur. Yönetim anlayışımızın odağında insana saygı vardır. Açık ve şeffaf iletişime önem veririz. Kişisel yeteneklerimizin en üst sınırına kadar kendimizi geliştirmeyi hem hakkımız hem de görevimiz olarak görürüz.

MİSYONUMUZ

Ferhat Değer A.Ş.; müşterileri, son kullanıcıları ve çalışanları için en iyi alternatif olmayı hedefler. Şeffaf, dürüst ve rekabetçi yaklaşımlarıyla lastik sektörüne yön verir ve yeniliklere öncülük eder.

YÖNETİM

ferhat-deger

FERHAT
DEĞER

Kurucu - CEO
ly

LEVENT
YENER

Genel Müdür
HakanDeger

Hakan Değer

Kurucu Ortak
go

GÖKHAN ÖZMEN

Satın Alma ve Lojistik Müdürü
bc

BARBAROS CENGİZ

Satış Müdürü
28565225

UĞUR GÖNNETLİOĞLU

Satış Müdürü

HİZMET ALANLARIMIZ

Şeffaf, dürüst, rekabetçi

OTOMOTİV

Ferhat Değer A.Ş. 15 yıllık tecrübemizle toptan ve perakende olarak, premium markaların OEM ebatlarında, kış lastiklerinde ve ticari lastiklerde geniş ürün yelpazesi sunmaktayız.

OTOPRATİK – PROPRATİK

Brisa  tescilli markaları olan OTOPRATİK ve PROPRATİK çatısı altında  birisi Manisa’da olmak üzere İzmir’in farklı lokasyonlarında 6  şubemiz bulunmaktadır.. Araçların  lastik, akü, jant satışı, periyodik bakımı ve hafif onarımları şubelerimizde yapılabilmektedir.

RE/MAX RENK

RE/MAX Renk olarak alanında uzman danışman kadromuz ile profesyonel alım – satım – kiralama hizmetleri vermekteyiz.

FD CAFE /  FOOD & DESSERT  – FD TEKEL / FOOD & DRINK

Bornova ‘da iki farklı  lokasyonda Kafe Market ve Tekel Market olarak satış yapan  işletmelerimizde  temizlik ve hijyeni ön planda tutan anlayışla hizmet verilmektedir. Her iki şubemiz de zengin ürün çeşitliliği, kaliteli markalar ve eve servis hizmetleriyle sektör standartlarını yükseltmektedirler.

SİGORTA

Ferhat Değer Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş olarak güçlü iş ortaklarımız Anadolu, HDİ, Doğa ve Koru sigorta acenteliklerimiz bulunmaktadır. Uzman kadromuz ile müşterilerimize poliçe düzenleme ve hasar anında maksimum hizmet, minimum risk sunmaktayız.

LASTİK BORSASI

lastikborsasi.com e-ticaret sitesi çağı yakalayan anlayışı, tüm Türkiye’yi kapsayan alt yapısı ve  hızla büyüyen tedarikçi  ağıyla 2021 yılında adından sıkça söz ettirecektir. B2B ve B2C altyapısıyla lastik, akü, jant ve motor yağı satışlarının yapılabildiği, alıcı ve satıcıya bir birlerinden bağımsız lastikborsasi.com faturasıyla  kapıdan kapıya hizmet götüren bu uygulama sektörü de beraberinde yükseklere taşıyacaktır.

ÖDÜLLERİMİZ

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?