REMAX RENK

RE/MAX Renk, tecrübeli ekibi ve başarılı gayrimenkul yönetimleri ile her geçen gün büyüyen, etik kurallarına saygılı, kaliteli hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş bir kuruluştur.

RE/MAX Renk, devam eden ve biten projelerinde de sürdürdüğü aynı titiz, güvenilir ve müşteri odaklı hizmetleri ile tekrar tekrar geri dönen bir müşteri portföyüne sahip olmuş, bu kazanımları sayesinde gayrimenkul yatırım danışmanlığı konusunda giderek uzmanlaşmıştır. Sektörde faaliyet gösteren diğer saygın gayrimenkul firmaları ile de işbirliği yaparak genişlettiği portföyünden bugün bütün gayrimenkul ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilecek kapasiteye erişmiştir..

RE/MAX Renk müşterilerine olabilecek en nitelikli hizmeti vermek için titizlikle oluşturduğu ekibi ile tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olarak yanınızda olmaya devam edecektir.

GAYRİMENKUL
Dokuz Eylül Mh. 307 Sk. No:22,
35410 Gaziemir/İzmir

0 232 252 2017
www.remax.com.tr/renk

Çalışma Saatleri
Pzt – Cuma   : 9.00 – 17.00
Cumartesi    : 9.00 – 17.00

GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIMIZ

FERHAT DEĞER

Broker / Owner
0536 441 29 02
ferhat@remax-renk-izm.com
Profili İncele

BERNA YENER

Gayrimenkul Danışmanı
0532 675 62 04
berna@remax-renk-izm.com
Profili İncele

ERDİ PARIL

Gayrimenkul Danışmanı
0539 867 38 38
erdi@remax-renk-izm.com
Profili İncele

FATİH MEŞE

Gayrimenkul Danışmanı
0543 882 16 32
fatih@remax-renk-izm.com
Profili İncele

SERDAR YAKIN

Gayrimenkul Danışmanı
0506 178 09 36
serdar@remax-renk-izm.com
Profili İncele

TAYFUR PEHLİVAN

Ticari Gayrimenkul Danışmanı
0532 675 55 11
tayfur@remax-renk-izm.com
Profili İncele

SEVCAN BAŞER

Ofis Asistanı
0530 395 52 06
info@remax-renk-izm.com
Profili İncele

HİZMETLERİMİZ

Kaliteli, hızlı, çözüm odaklı hizmet anlayışı

Alım - Satım - Kiralama Aracılık Hizmetleri

Genel konut piyasasında konut-işyeri-arazi vb. tüm gayrimenkullerin alım-satım-kiralamasına aracılık etmek bir başka deyişle alıcı/satıcı ya da her ikisinin birden müşavirliğini yürütmektir.

Bu hizmet kategorisinde hizmet bedellerimiz, satışa konu gayrimenkulün gerçek satış bedeli üzerinden hesaplanmak üzere; satıcı temsilinde, SATICIDAN %2+KDV, alıcı temsilinde ALICIDAN %2+KDV’dir. Kiralamalarda yıllık kira bedelinin % 12+ KDV olarak uygulanmaktadır.

Portföy Yönetimi

Gerçek kişi ve kurumların sahibi bulundukları veya bulunacakları gayrimenkullerin alımı, satımı, kiralanması ve mülkiyette bulunduğu sürece zaruri yasal işlemlerinin (vergi, harç, elektrik, su, doğalgaz, sigorta vs.) yürütülmesidir.

Bu hizmet kategorisinde hizmet bedelimiz, gayrimenkul portföyünün niteliği, yeri vs. kriterlere göre belirlenmektedir.

İhtiyacınıza Uygun Planlama

Gayrimenkul Danışmanı öncelikle sizin ihtiyaçlarınızı öğrenir, mülkünüzün satışı hakkındaki hassasiyetleri belirler ve süreci buna uygun olarak planlar.

Rakip Pazar Analizi (Ekspertiz Hizmeti)

Doğru danışman, bölge uzmanı ya da ilgili bölgenin danışmanları ile ortak çalışılır. Danışmanınız mülkünüzün piyasada rekabetçi ve optimum değerini belirler. Bu değeri piyasadaki örnekler ile sizin onayınıza sunar.

Gayrimenkul Pazarlama Planı

Gayrimenkul Danışmanı ile çalışmanın en önemli faydalarından biri profesyonel pazarlama planıdır. Mülkün doğru fiyat ile sizin ihtiyacınız olan sürede satılması için gereken adımlar gayrimenkul pazarlama planı ile belirlenir.

Marka zinciri içi paylaşım – Diğer Emlak firmalarıyla paylaşım – Ofis Veri tabanı – Hedef Kitle çalışması – Haberiniz Var mı kartları -Broşür ve Tanıtım Kartları – Yayınlar ve Dergiler – Fotoğraflama – Afiş – Bankalar ile kredi pazarlığı – Sosyal Medya tanıtımı ve Pazarlaması – Alıcıların Finansal Sınanması – Aday Değerlendirme – Para Transferleri – Satış ve Satış Sonrası Hizmetler – Raporlama vb. portföy için gerekeli görülen çalışmalar yapılmaktadır.

Tüm ihtiyaçlarınız için bir telefon yakınınızdayız.